درباره تیم سایت تو

مختصر توضیحی در باره تیم سایت تو

تیم حرفه ای سایت تو متشکل از مهندسانی خبره و توانمند است که در تلاشند با طراحی سایت ارزان و اقتصادی به تمامی کسب و کارها کمک کنند تا وارد دنیای اینترنت شوند و به فروش میلیونی برسند. مهندسانی که در این مرکز مشغول به فعالیت هستند، با دقت فراوان کار طراحی سایت را پیش می برند و از تمامی امکانات برای ارائه سایتی حرفه ای و تخصصی به مشتریان خود استفاده می نمایند.

نوآوری، تخصص و تعهد به مشتری

مهندسان سایت تو بر سه اصل تمرکز دارند: نوآوری، تخصص و تعهد به مشتری! این امر همیشه سر لوحه کار این شرکت بوده است و همین امر سایت تو را به یکی از شرکت های موفق در زمینه طراحی سایت ارزان و اقتصادی تبدیل کرده است. اگر به نمونه کارهای تیم طراحی سایت تو نگاهی بیاندازید، متوجه می شوید هیچ نمونه کاری مشابه به نمونه کار دیگر نیست و هر کدام از کارها با توجه به ویژگی های آن کسب و کار و هدف صاحب کار طراحی شده اند. همچنین، این شرکت کار طراحی سایت را با استفاده از زبان های مختلف برنامه نویسی انجام می دهد و این امر تخصص و تبحر مهندسان این شرکت را می رساند. مهندسان سایت تو به مشتریان پایبند هستند و تلاش می کنند در زمان تعیین شده کار را به دست مشتری برسانند. این شرکت ماموریت های متعددی را برای خود در نظر گرفته است و در تلاش است تا با برنامه ریزی مناسب به این اهداف دست پیدا کند. ماموریت های سایت تو بدین شرحند:

طراحی سایت ارزان و اقتصادی ارائه خدمات پشتیبانی پس از طراحی سایت استفاده از دانش روز دنیا برای طراحی سایت و خدمات پس از راه اندازی سایت چشم اندازی بلند مدت به مشتریانی که برای طراحی سایت اقدام می کنند

سایت تو تمامی توان خود را به کار می برد تا این ماموریت ها را به بهترین شکل پیش ببرد و به مرجعی مهم برای مشتریانی تبدیل شود که به دنبال طراحی سایت ارزان و اقتصادی هستند.

سایت تو سایتی برای تو

در زمان شکل گیری این مرکز، ایده های زیادی برای تعیین نام به ذهن مان رسید. اما با توجه به این موضوع که هدف اصلی ما راه اندازی شرکتی بر اساس نیازهای مشتریان بود، هیچ چیز بهتر از «سایت تو» نمی توانست اهداف کاری ما را نشان دهد. در واقع، این شرکت با انتخاب نام «سایت تو» به مشتریانش نشان داد این شرکتی است که مشتریانش را مانند اعضای خانواده اش می داند و تلاش می کند تا تمامی توان خود را به کار ببرد تا آنها را به اهدافشان برساند.

اهداف سایت تو

یکی از مهمترین اهداف این شرکت فراهم سازی شرایطی برای مشتریان است تا با هر بودجه ای که دارند بتوانند سایت خود را راه بیاندازند و کسب و کار شان را رونق ببخشند. بسیاری از صاحبان کار در این مورد گله دارند که آنها به تازگی کسب و کار خود را راه اندازی کرده اند و نمی توانند هزینه های زیادی را برای طراحی سایت داشته باشند. این سایت در کنار صاحبان کسب و کارهای مختلف است و به آنها کمک می کند تا کسب و کارشان را رونق ببخشند. در کنار این امر جلب رضایت مشتریان و ارائه کاری با کیفیت همواره مورد توجه تیم حرفه ای سایت تو بوده است و همواره تلاش کرده اند این اصول را را در طی کارهایشان مد نظر داشته باشند و همین امر یکی از رموز اصلی موفقیت این شرکت به شمار می رود.