سایت های تولید شده توسط سایت تو

نمونه کارهای که به تازگی منتشرشده توسط سایت تو

یکی از سوالاتی که همواره در این زمینه پرسیده می شود این است که آیا طراحی سایت اقتصادی امکان پذیر است! پاسخ به این سوال قطعا مثبت است! اما باید بدانید سایت هایی که به صورت اقتصادی طراحی می شوند گزینه ها و افزونه های کمتری در مقایسه با سایت های حرفه ای دارند. این موضوع می تواند عملکرد سایت را محدود کند. به همین دلیل، کسب و کارهایی که بودجه محدودی دارند می توانند برای طراحی این سایت اقدام کنند، اما باید گسترش سایت را مورد توجه قرار دهند. در غیر اینصورت کسب و کار اینترنتی آنها پیشرفت زیادی نخواهد داشت.

اگر می خواهید برای طراحی سایت اقتصادی اقدام کنید، ممکن است این سوال برایتان پیش بیاید که این سایت باید چه امکاناتی داشته باشد! امکاناتی که برای این سایت در نظر گرفته می شوند به شرح زیر است:

  • در طراحی سایت اقتصادی باید امکان درج، حذف و ویرایش بدون نیاز به دانش برنامه نویسی در نظر گرفته شود.
  • سایتی که طراحی می شود باید ریسپانسیو باشد و در موبایل ها و تبلت ها به نمایش در آید.
  • سایت باید قابلیت نماش تصاویر را به صورت اسلاید شو داشته باشد.
  • سایت باید امکان مدیریت آلبوم تصاویر را داشته باشد.
  • در طراحی سایت اقتصادی باید فایل ها و پوشه ها به خوبی قابل مدیریت باشند.
  • بک آپ گیری از سایت اهمیت بسیار زیادی دارد.
  • متا تگ ها باید در سایت تعریف شوند.
  • سایت باید بتواند مطالبش را در شبکه های اجتماعی به اشتراک بگذارد.
  • در طراحی سایت اقتصادی باید امان خروجی گرفتن فید یا آر اس اس وجود داشته باشد.

یکی دیگر از سوالاتی که همواره با آن برخورد می کنیم در مورد زمانی است که طول می کشد تا یک سایت طراحی شود. در پاسخ به این سوال باید بگوییم که زمان طراحی سایت به فاکتورهای مختلفی از جمله آپشن هایی که قرار است در سایت به کار رود بستگی دارد. با این وجود، زمان طراحی سایت بین 20 تا 40 روز متغییر است. به همین دلیل، توصیه می شود زمان دقیق طراحی در قرار داد ذکر شود. این امر نقش بسیار مهمی در تحویل به موقع سایت دارد و به شما کمک می کند تا برنامه های کاری خود را طبق آن پیش ببرید.

یکی از سوالاتی که در مورد طراحی سایت کم هزینه پرسیده می شود در این زمینه است که آیا این سایت ها با ورد پرس طراحی می شوند! همانطور که می دانید ورد پرس یک قالب نسبتا آماده برای مدیریت محتواست که با زبان PHP نوشته شده است. طراحی سایت با ورد پرس می تواند گزینه خوبی باشد. اما باید بدانید که تمامی سایت ها را نمی توان با ورد پرس بالا آورد. به همین دلیل، این باور اشتباه است که تمامی سایت های کم هزینه با ورد پرس طراحی می شوند. ورد پرس برای برخی از سایت ها پاسخگو است و استفاده از آن برای طراحی تمام سایت ها توصیه می شود. به همین دلیل ارتباط با شرکت های معتبر برای طراحی سایت کم هزینه یکی از مواردی است که تمامی کسب و کارها و مشتریان طراحی سایت باید مد نظر قرار دهند.